نشست صمیمانه سرپرست دانشگاه با کارکنان

نشست صمیمانه سرپرست دانشگاه با کارکنان و با حضور حجت الاسلام و المسلمین خوشنویس زاده در مسجد امام خمینی(ره) دانشگاه، برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی، نشست صمیمانه سرپرست دانشگاه با کارکنان و با حضور حجت الاسلام و المسلمین خوشنویس زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، یکشنبه 16 آبان ماه در مسجد امام خمینی(ره) دانشگاه، برگزار گردید.

در این نشست دکتر شیرانی ضمن تشکر و قدردانی از خانواده بزرگ 28 هزار نفری دانشگاه در خصوص خدمت رسانی در بحث بهداشت و درمان، به ویژه در این شرایط سخت کرونایی، بزرگترین سرمایه یک سازمان را علاوه بر تجهیزات، فضای فیزیکی و ...، نیروی انسانی آن  سازمان قلمداد کردند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: برای اینکه کل یک مجموعه خوب و شایسته عمل کند، بایستی تک تک اعضای آن با همکاری یکدیگر درست عمل نمایند و این مهم صورت نمی پذیرد مگر اینکه رضایت شغلی آنها فراهم گردد.

در ادامه این نشست کارکنان دانشگاه، مسائل و مشکلات خود و مجموعه دانشگاه از جمله: موضوع اضافه کاری کارکنان، دورکاری بانوان دارای فرزند خردسال، مشکلات موجود در اورژانس 115 و ...  را با سرپرست دانشگاه مطرح نمودند.

کلمات کلیدی

تصاویر

 دکتر شیرانی