اولین گردهمایی دانشجویان برتر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

نهاد مقام معظم رهبری میزبان اولین گردهمایی دانشجویان برتر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و برنامه ضیافت افطاری آینده روشن در تاریخ 5 اردیبهشت 1401 در تالار شریعتی بود.

ضیافت افطاری آینده روشن

در این مراسم جناب دکتر شیرانی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن تقدیر از دانشجویان برتر این دانشگاه این دانشجویان را به فعالیت های چند وجهی ترغیب کردند. همچنین ایشان به اهمیت رشته های این دانشگاه در بعد اجتماعی و سلامتی و رفاه جامعه پرداختند. در انتهای ضمن ابراز امیدواری از حضور گرم دانشجویان برتر در اولین گردهمایی از ریاست محترم نهاد مقام معظم رهبری جناب حجت السلام و مسلمین حاج آقای خوشنویس زاده خواستند که مصوبات متناسب با این قشر از دانشجویان در نظر گرفته شود.

در این برنامه جناب مهندس نجات بخش رئیس هئیت مدیره شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان به سخنرانی در حوزه فعالیت این شرکت پرداختند و چالش ها و فرصت های این صنعت را برای دانشجویان ترسیم کردند و همچنین به اهمیت تلاش و خدامحوری برای دانشجویان اشاره داشتند.

 

در انتهای این جلسه ریاست محترم نهاد مقام معظم رهبری ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان برتر و اشاره به نقش مهم این دانشجویان در دانشگاه به ترسیم مسیر راه نهاد مقام معظم رهبری برای این دانشجویان اشاره کردند و از ایشان برای همکاری در زمینه های مختلف دعوت به عمل آوردند.

 

در پایان این گردهمایی عکسی به یادگار گرفته و بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء و از دانشجویان پذیرای افطاری شد

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *