ویژه دانشجویان جدیدالورود

آموزش و مسابقه ای ویژه دانشجویان جدیدالورود برگزار می شود.

آموزش و مسابقه ای ویژه ی دانشجویان جدیدالورود با موضوع دانشجو و مهارت های زیست جمعی تا بیستم دی ماه به صورت مجازی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، آموزش و مسابقه ای ویژه ی دانشجویان جدیدالورود با موضوع دانشجو و مهارت های زیست جمعی تا بیستم دی ماه به صورت مجازی برگزار می گردد.

دانشجویان عزیز، با ثبت نام در سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان  ecnahad.ir   و ورود به قسمت درس ها  و انتخاب  لینک مهارت های عمومی از قسمت دسته بندی، می توانند در دوره آموزشی (دانشجو و مهارت های زیست جمعی) شرکت نمایند. مجموع ساعات آموزشی این دوره 4 ساعت و تعداد جلسات 7 جلسه می باشد ،پس از پایان هر جلسه و گذراندن آزمون آن، فایل های صوتی-تصویری و متن جلسه بعد در دسترس قرار خواهد گرفت و با اتمام جلسات و گذراندن آزمون نهایی، دانشجو موفق به کسب گواهی نامه دوره خواهد شد. عزیزانی که در بازۀ زمانی یکم  تا بیستم دی ماه 1399 در این دوره آموزشی شرکت و نمره بالاتر از 18 کسب نمایند، به قید قرعه مبلغ  یک میلیون ریال جایزه دریافت خواهند نمود. پس از اتمام دوره لازم است جهت شرکت در قرعه کشی، کپی گواهی نامه و کپی کارت دانشجویی تا 27 دی ماه به دفتر نهاد ارائه شود.

زمان قرعه کشی 30 دی ماه و زمان اعلام نتایج ، یکم بهمن ماه خواهد بود.


کلمات کلیدی
سعید قاسمی
تهیه کننده:

سعید قاسمی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *